Zakończyła się runda jesienna rozgrywek pierwszej ligi.Zaczynamy okres podsumowań. Razem z Wami pragniemy wybrać Najlepszą Jedenastkę jesieni.
Zapraszamy do głosowania!
#1liga: Najlepsza bramkarka
- Dominika Dewicka (Polonia Poznań) (49%, 12 481 Votes)
- Paulina Pilecka (Unifreeze Górzno) (44%, 11 436 Votes)
- Natalia Piątek (KKP Stomil Visacom Olsztyn) (4%, 1 145 Votes)
- Anita Snopczyńska (Sportowa Czwórka Radom) (1%, 264 Votes)
- Justyna Kuś (LKS Goczałkowice Zdrój) (1%, 199 Votes)
- Natalia Niemiec (Resovia) (1%, 197 Votes)
Total Voters: 25 722
#1liga: Najlepsza obrończyni
- Laura Czudzińska (Polonia Poznań) (27%, 13 079 Votes)
- Wiktoria Bagińska (AZS II Wrocław) (25%, 12 435 Votes)
- Julia Kobylińska (UKS SMS II Łódź) (13%, 6 345 Votes)
- Agnieszka Kaczorowska (AZS II Wrocław) (13%, 6 294 Votes)
- Weronika Helińska (Medyk POLOmarket II Konin) (10%, 5 023 Votes)
- Katarzyna Czyż (Resovia) (7%, 3 652 Votes)
- Katarzyna Grzesik (KKP Stomil Visacom Olsztyn) (1%, 596 Votes)
- Julia Brzozowska (Unifrezze Górzno) (1%, 450 Votes)
- Mariola Krystel (Sokół Kolbuszowa Dolna) (1%, 250 Votes)
- Kamila Darda (Rysy Bukowina Tatrzańska) (0%, 185 Votes)
- Anna Siwicka (Unifrezze Górzno) (0%, 127 Votes)
- Małgorzata Stefańska (Sportowa Czwórka Radom) (0%, 117 Votes)
- Dominika Małycha (ULKS Bogdańczowice Zdrój) (0%, 110 Votes)
- Anna Pawłowska (KKP Bydgoszcz) (0%, 80 Votes)
- Magdalena Skaba (LKS Goczałkowice Zdrój) (0%, 48 Votes)
- Paula Wachulec (LKS Goczałkowice Zdrój) (0%, 45 Votes)
- Paulina Liczbińska (Polonia Poznań) (0%, 41 Votes)
- Klaudia Olejniczak (Medyk POLOmarket II Konin) (0%, 26 Votes)
- Maryna Huzarevich (Błękitne Stargard) (0%, 12 Votes)
- Martyna Jeziorska (Gol Częstochowa) (0%, 12 Votes)
Total Voters: 48 927
#1liga: Najlepsza pomocniczka
- Dorota Czech (Polonia Poznań) (25%, 2 237 Votes)
- Paulina Roman (KKP Stomil Visacom Olsztyn) (23%, 2 023 Votes)
- Aleksandra Kukuczka (Rysy Bukowina Tatrzańska) (14%, 1 237 Votes)
- Klaudia Korab (Sokół Kolbuszowa Dolna) (12%, 1 097 Votes)
- Julita Głąb (Unifreeze Górzno) (12%, 1 045 Votes)
- Magdalena Król (Wanda Kraków) (3%, 299 Votes)
- Adrianna Sikora (Polonia Poznań) (2%, 194 Votes)
- Karolina Pancek (KKP Bydgoszcz) (2%, 151 Votes)
- Aleksandra Szydło (Sportowa Czwórka Radom) (1%, 131 Votes)
- Marta Krakowska (Błękitne Stargard) (1%, 82 Votes)
- Dominika Dymitrowicz (Praga Warszawa) (1%, 79 Votes)
- Natalia Rabiegia (Medyk POLOmarket II Konin) (1%, 59 Votes)
- Beata Madeja (LKS Goczłkowice Zdrój) (1%, 55 Votes)
- Ilona Sotor (Rolnik Głogówek) (1%, 53 Votes)
- Karolina Janas (Resovia) (0%, 43 Votes)
- Natalia Deda (LKS Goczłkowice Zdrój) (0%, 30 Votes)
- Monika Pieniący (Sportowa Czwórka Radom) (0%, 22 Votes)
- Klaudia Grodzka (Praga Warszawa) (0%, 18 Votes)
- Daria Kasperska (Rolnik Głogówek) (0%, 16 Votes)
- Klaudia Grodzka (Praga Warszawa) (0%, 15 Votes)
Total Voters: 8 886
#1liga: Najlepsza napastniczka
- Agata Bała (Unifreeze Górzno) (26%, 662 Votes)
- Klaudia Maciążka (Rysy Bukowina Tatrzańska) (19%, 476 Votes)
- Klaudia Jedlińska (UKS SMS II Łódź) (15%, 386 Votes)
- Weronika Szuba (Błękitne Stargard) (11%, 278 Votes)
- Monika Jaskółka (Wanda Kraków) (10%, 242 Votes)
- Agata Kucharska (Praga Warszawa) (6%, 156 Votes)
- Aleksandra Zielińska (Sportowa Czwórka Radom) (6%, 151 Votes)
- Wioletta Mandla (LKS Goczałkowice Zdrój) (6%, 149 Votes)
Total Voters: 2 500
#1liga: Najlepszy trener
- Dariusz Maleszewski (KKP Stomil Visacom Olsztyn) (35%, 1 055 Votes)
- Ryszard Mokrzycki (Sokół Kolbuszowa Dolna) (23%, 707 Votes)
- Grzegorz Bała (Unifreeze Górzno) (16%, 495 Votes)
- Łukasz Nowak (Polonia Poznań) (10%, 303 Votes)
- Wojciech Pawłowski (Sportowa Czwórka Radom) (4%, 129 Votes)
- Sabina Wargacka (Resovia) (4%, 121 Votes)
- Marcin Trzebuniak (LKS Goczałkowice Zdrój) (2%, 74 Votes)
- Adam Góral (KKP Bydgoszcz) (2%, 55 Votes)
- Stanisław Dyja (Rolnik Głogówek) (1%, 40 Votes)
- Krzysztof Kubacki (Błękitne Stargard) (1%, 40 Votes)
Total Voters: 3 019
Ustawienie: 1-4-4-2
Głosować można raz dziennie z jednego urządzenia.
Głosujemy do piątku 17 grudnia do godziny 23:59
16 Comments