Category:

#WaszymZdaniem : Piłkarka 26. kolejki

Piłkarka 26. kolejki Ekstraligi

View Results

Pokaż znajomym:
Posted On :
Category:

Jagiellonki wygrały i dobiły Czwórkę

Spadek Czwórki Radom stał się faktem. Ostatni gwóźdź do trumny wbiły Jagiellonki dokonując podopieczne Wojciecha Pawłowskiego 2:1.

W pierwszej połowie przejezdne grały fatalnie, trochę jakby podróż do Krakowa im zaszkodziła. Straciły bramkę już w pierwszych sekundach gry. Natalia Sitarz o

Posted On :
Category:

Kanonada w Żywcu

Miało być ciekawie i było! Mitech po istnej kanonadzie w samej końcówce pokonał Akademiczki z Białej Podlaskiej, prawie zapewniając sobie tym samym mistrzostwo .. grupy spadkowej.

Już w 7. minucie gospodynie objęły prowadzenie. Piłkę wrzuciła Droździk, uderzeniu Wnuk obiło słupek,

Posted On :
Category:

Ekstraliga zostaje we Wrocławiu

Stało się ! AZS Wrocław pokonał Unfreeze Górzno 5:1. Wynik ten daje zasłużonemu dla kobiecej piłki klubowi utrzymanie, a Truskawki będą musiały wrócić do pierwszej ligi.

Pod koniec pierwszej części gry otworzył się worek z bramkami. W 37.minucie po błędzie

Posted On :
Category:

Medyk walczy o srebro

Medyk Konin pokonał 2:0 SMS Łódź i dalej toczy korespondencyjną bitwę z Czarnymi o srebro.

Medyk przeważał, lecz w pierwszej połowie nie znalazł sposobu na pokonanie Danuty Paturaj. Dopiero w drugiej połowie udokumentował przewagę po dwóch rzutach rożnych. W 50.

Posted On :
Category:

Olimpia uratowała remis

Dość niespodziewanie Olimpia Szczecin w ostatnich minutach odrobi la starty i zdołała wywieźć remis 2:2 z Dolnego Śląska.

Podopieczne Natalii Niewolnej zdołały się podnieść i zremisować 2:2. Pierwszego gola jeszcze przed przerwą z rzutu karnego strzeliła Małgorzata Mesjasz. Już w

Posted On :
Category:

Czarne biją Mistrza !

Mistrz w poległ! Drugi raz w tym sezonie i pierwszy raz od jesiennego meczu z AZS PWSZ Wałbrzych Górnik Łęczna przegrywa spotkanie w Ekstralidze. Historycznym pogromcą nowego Mistrza Polski są dziewczyny z Czarnych Sosnowiec.

Gospodynie dziś nie były sobą, a

Posted On :