WITKOWSKA okazała się 5 kolumną zespołu CZARNI. To ona dopuściła to utraty 3,4,5 bramki. Mam wrażenie jakby robiła to celowo! Grała od 88 minuty, a kondycja u niej na poziomie zerowym. Kto takie DREWNO piłkarskie zatrudnił w tym klubie? WITKOWSKA powinna omijać dużym łukiem Sosnowiec, gdyż działa na jego szkodę! Myślę, że powinna być odsunięta od zespołu na stałe, a najlepiej należy rozwiązać jej kontrakt ze skutkiem natychmiastowym! jeśli ktoś uważa, że nie mam racji, niech obejrzy skrót spotkania… numer 66 zamieszany w utratę 3,4,5 bramki… strach pomyśleć co by było gdyby grała cały mecz!!!!
WITKOWSKA okazała się 5 kolumną zespołu CZARNI. To ona dopuściła to utraty 3,4,5 bramki. Mam wrażenie jakby robiła to celowo! Grała od 88 minuty, a kondycja u niej na poziomie zerowym. Kto takie DREWNO piłkarskie zatrudnił w tym klubie? WITKOWSKA powinna omijać dużym łukiem Sosnowiec, gdyż działa na jego szkodę! Myślę, że powinna być odsunięta od zespołu na stałe, a najlepiej należy rozwiązać jej kontrakt ze skutkiem natychmiastowym! jeśli ktoś uważa, że nie mam racji, niech obejrzy skrót spotkania… numer 66 zamieszany w utratę 3,4,5 bramki… strach pomyśleć co by było gdyby grała cały mecz!!!!