Za miesiąc z Holandią
Kadra A Reprezentacje Świat

W kwietniu kolejne okienko reprezentacyjne i czas na kolejny spory sprawdzian naszej kadry. Już we wtorek 11 kwietnia zagramy na Stadionie Sparty w Rotterdamie z Holandią.

Mecz rozpocznie się o 20:00, a otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 6 marca, a ceny rozpoczynają się od 12,5 euro.

Będzie to nasze czwarte spotkanie z ‘Oranje’. Najpierw w 2009 roku przegraliśmy w Tillburgu 0:2, potem siedem lat potem w Jeleniej Górze mecz został przerwany i niedokończony z powodu awarii oświetlenia. Wtedy to po 30. minutach wygrywaliśmy po golu Ewy Pajor. Ostatnio graliśmy z Holenderkami w 2019 w ramach Algarve Cup, gdzie kadra pod wodzą Miłosza Stępińskiego wygrała zasłużenie 1:0 po golu Agnieszki Winczo. Dwa lata wcześniej ta sama holenderska kadra zdobyła Mistrzostwo Europy, a parę miesięcy później … wicemistrzostwo Świata na turnieju we Francji.