Szalony mecz we Francji. Osiem goli. Kamczyk z golem z PSG! [WIDEO]
D1 Féminine Ligi Polki na Świecie Świat

W meczu otwierającym trzynastą kolejkę francuskiej D1 Arema Fleury zremisowało 4:4 po szalonym meczu z Paris Saint Germain.

Wynik już w 15. minucie otworzyła nie kto inny jak Ewelina Kamczyk, która w świetny sposób wyprzedziła obrończynie PSG i wykorzystała świetne dogranie koleżanki z lewej flanki.
Po hattricku Kadidiatou Diani PSG wyszło na prowadzenie 1:3, lecz gospodynie świetnie potrafiły wykorzystać niemoc defensorek zespołu z Paryża i zdołało wywieźć cenny remis 4:4.

Kamczyk z boiska zeszła zmieniona w 69. minucie. Z powodu kontuzji nie zagrały Paulina Dudek (PSG) i Dominika Grabowska (Fleury).