Polki zwycięskie w sparingach, ale bez goli…
Frauen Bundesliga Polki na Świecie

Mistrzynie Niemiec z Wolfsburga zmierzyły się w końcu z w miarę poważnym rywalem – wicemistrzem Czech Slavią Praga. Podopieczne trenera Stephana Lercha wygrały nie bez problemów 3-2. Ewa Pajor tym razem bez gola i zagrała tylko w pierwszej połowie.

Turbine Potsdam na obozie w Austrii najpierw pokonało 5-0 Austrię Wiedeń, a dwa dni później 4-1 mistrza kraju FK St. Pölten 4-1. W obu meczach Małgorzata Mesjasz weszła z ławki w drugiej połowie.

SC Sand z Agnieszką Winczo i Patrycją Balcerzak pokonało szwajcarskiego pierwszoligowca YB Berno 3-0. Winczo wyszła w podstawowym składzie, Balcerzak weszła po przerwie.