Przed meczem AZS PWSZ Wałbrzych vs Medyk Konin

W zaległym spotkaniu 16. kolejki Ekstraligi w Wałbrzychu AZS PWSZ podejmie Medyka Konin. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w połowie marca, lecz storpedował je atak zimy.

Będzie to bardzo ważny test dla podopiecznych Romana Jaszczaka. Po dwóch porażkach z rzędu (z Olimpią i Czarnymi) Medyk rozgromił Unifreeze 8:0 i czas teraz zmierzyć się z bardzo silnym przeciwnikiem, jakim w tym sezonie jest AZS PWSZ Wałbrzych. Dzisiejsze gospodynie imponują formą na wiosnę. Zanotował cztery zwycięstwa i jeden remis, a bilans bramkowy 16:1 mówi sam za siebie.

Jak było jesienią ? W Koninie po bardzo emocjonującym spotkaniu Medyk wygrał 4:3, choć w pierwszej połowie wygrywał 4:0. Dwie bramki strzeliła wtedy Kostova, której już w Koninie nie ma.