Remis w Szczecinie

Olimpia Szczecin podejmowała dziś Unifreeze Górzno i dość nieoczekiwanie dla przebiegu spotkania padł remis 1:1.

Pomimo przewagi gospodyń długo utrzymywał się bezbramkowy stan spotkania. Przełamała impas w 75. minucie snajperka Olimpii Roksana Ratajczyk, która otwarła wynik spotkania. Wydawało się, że wszystko idzie po myśli gospodyń, aż do 89. minuty, kiedy stan spotkania wyrównała snajperka Unifreeze Dominika Kopińska.

– Ciężko było je skruszyć. Miałyśmy dużą przewagę, swoje sytuacje, a jeden błąd w defensywie i mamy remis. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i nie ma kompletu punktów – powiedziała dla Radia Szczecin piłkarka Olimpii Joanna Preś.

Za tydzień Olimpia zagra z Czwórką Wosztyl.eu w Radomiu, a Unifreeze zagra u siebie z Czarnymi Sosnowiec.