Od 3:0 do 4:4. Fantastyczny spektakl w Białej Podlaskiej

Bez wątpienia to było spotkanie 15. kolejki. To był istny rollercoster i świetne otwarcie wiosny.

Z zimowego snu jeszcze w pierwszej połowie nie potrafił obudzić się Mitech. W 25. minut po golach Aksany Dranouskaya, Klaudii Lefeld i Dominiki Gąsieniec było 3:0. Zdawało się, że szykuje się nam sensacyjny pogrom, Biała gotowała się na kolejne ciosy. Co się stało w szatni nie wiemy, ale Mitech się obudził. W 52.minucie golem z wolnego sygnał do walki dała Agata Droździk. Dziesięć minut później w samo ‘okienko’ huknęła Patrycja Wiśniewska i zrobiło się gorąco. Biała poczuła, że pewne punkty wymykają jej się z rąk. Wtedy po raz drugi w tym spotkaniu trafiła Lefeld. Wiele wskazywało na to, że będzie to ostatnia bramka w tym meczu. Nic bardziej mylnego! W 84. minucie po ładnej akcji całego zespołu kontaktową bramkę zdobyła Magdalena Chrzanowska. Mitech poczuł szansę na remis i ją wykorzystał. W 96. minucie gola na wagę remisu zdobyła Angelika Gębka.

Za tydzień AZS PSW Biała Podlaska zagra na wyjeżdzie z AZSem Wrocław, a Mitech Żywiec zagra z AZS UJ Kraków.