Czarne pokonały Mistrza Słowacji

W sobotę (27.01) Czarne Sosnowiec rozegrały pierwszy mecz kontrolny. Rywal był nie byle jaki, bo Mistrz Słowacji – Partizan Bardejov. Sparing ten swoją obecnością zaszczycił selekcjoner reprezentacji Polski Miłosz Stępiński.

Górą były piłkarki Grzegorza Majewskiego i wygrały 3:1. Wynik spotkania został ustalony już po 35 minutach, a gole dla ekstraligowej ekipy strzelały Dagmara Grad i dwa razy Marta Cichosz. Po duże przerwie spowodowanej kontuzjami na murawie pojawiły się Patricia Fischerova i Petra Zdechovanova.

Za tydzień w Sosnowcu Czarne zagrają sparing z Mitechem Żywiec.

CZARNI : Szymańska – Horvathova, Operskalska, Grad, Hałatek, Liskova, Hmirova, Smidova, Matla, Suskova, Cichosz oraz Fischerova, Zdechovanova