Polki na świecie (28/29.10) : Kiedrzynek znów z czystym kontem, dobre spotkanie Daleszczyk

Bundesliga:

1. Ewa Pajor (Wolfsburg VFL) – 80 minut (wygrana 3:2 z Werderem Brema)
  2. Silvana Chojnowski (1. FC Koeln) – kontuzja
  3. Julia Matuschewski (FFC Frankfurt) – 90 minut (remis 1:1 z Turbine Potsdam)
  4. Symela Ciesielska (MSV Duisburg) – po za kadrą w pierwszym zespole, a w rezerwach zagrała całe spotkanie, strzeliła 2 gole i 3 razy asystowała w (wygrane 7:1 spotkanie z SV Jägerhaus)

2  Bundesliga:

1. Oliwia Woś (Arminia Bielefeld) – grała 90 minut (wygrana: 5:1 z TV Jahn Delmenhorst)
  2. Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg) – grała 90 minut, strzeliła bramkę (w przegranym 1:3 meczu z FF USV Jena II)
  3. Marta Stobba (BV Cloppenburg) – poza kadrą (w przegranym 1:3 meczu z FF USV Jena II)
  4. Dominika Wylężek (BV Cloppenburg) – poza kadrą (w przegranym 1:3 meczu z FF USV Jena II)
  5. Evelyn Nicinski (B.W. Hohen Neuendorf) – 90 minut (w przegranym 0:9 meczu z Turbine II Potsdam)
  6. Hanna Konsek (B.W. Hohen Neuendorf) – 90 minut (w przegranym 0:9 meczu z Turbine II Potsdam)
  7. Patrycja Pożerska (B.W. Hohen Neuendorf) – kontuzja
  8. Agata Tarczyńska (VFL II Wolfsburg) – kontuzja
  9. Kamila Kmiecik (FSV Gütersloh 2009) – 90 minut (przegrana z VFL II Wolfsburg)
  10. Nicole Eckerle (SC Freiburg II) – 90 minut (w przegranym 0:1 meczu z  1. FFC Niederkirchen)

Włochy

Serie A

1. Aleksandra Sikora (ACF Brescia Femminile) – kontuzja
  2. Katarzyna Daleszczyk (ACF Brescia Femminile) – 90 minut (wygrany 2:0 mecz z Tavagnacco)
  3. Madison Solow (Chievo) – 90 minut (remis 1:1 z AGSM Verona)

Francja

Feminnes Division 1:

1. Katarzyna Kiedrzynek (PSG) – 90 minut (wygrana 2:0 z Fleury 91)

Szwecja

Damallsvenskan

1. Patrycja Jerzak (Djurgården Stockholm) – cały mecz na ławce rezerwowych (wygrana 3:0 z KIF Örebro DFF)

USA

Western Athletic Conference

1. Kinga Szemik (University of Texas Rio Grande Valley) – po za kadrą meczową (wygrany 3:2 mecz z New Mexico State)