Polki na Świecie (8-10.10)
Polki na Świecie Publicystyka Świat

foto. Wolfsburg

W ubiegły weekend rozegrano II Pucharu Niemiec. Bardzo dobrze w tych rozgrywkach zaprezentowały się nasze dziewczyny, które były ważnymi postaciami swoich zespołów. Nie odbyło się spotkanie pomiędzy TSV Schott Mainz a SC Sand (Silvana Chojnowski).

Puchar Niemiec – druga runda

• Turbine Poczdam: Jolanta Siwińska – na ławce w przegranym po rzutach karnych 4:5, wyjazdowym meczu z Werderem Brema
  • Freiburg : Nicole Eckerle – od 54 minuty w wygranym 4:0, wyjazdowym meczu z Andernach
  • Wolfsburg : Ewa Pajor – 90 minut i gol w wygranym 9:0, wyjazdowym meczu z Fortuną Drezno, Agata Tarczyńska – 90 minut i gol w wygranym 9:0, wyjazdowym meczu z Fortuną Drezno
  • Arminia Bielefeld: Karolina Bochra – 90 minut w wygranym 6:2 u siebie meczu z FSV Gutersloh, Kamila Kmiecik – 90 minut i gol w wygranym 6:2 u siebie meczu z FSV Gutersloh, Symela Ciesielska – 90 minut
  • B.W. Hohen Neuendorf: Katarzyna Jankowska – 90 minut w przegranym 1:3 po dogrywce u siebie meczu z FF USV Jena, Evelyn Nicinski – od 53 minuty, Hanna Konsek – 90 minut, Patrycja Pożerska – poza kadrą

Francja

• Katarzyna Kiedrzynek – na ławce w wygranym 3:0 u siebie meczu z FC Metz

USA

• Kinga Szemik  (UTRGV)- zagrała 45 minut w wygranym 5:1 z Chicago State (zachowała czyste konto)