foto. Wolfsburg

Po wakacyjnej wystartowała Allianz Frauen-Bundesliga. O tym jak zagrały nasze dziewczyny także w niższych ligach przeczytacie poniżej.

Bundesliga

Turbine Poczdam

Jolanta Siwińska cały wygrany 3:0, wyjazdowy mecz z Hoffenheim spędziła na ławce

Wolfsburg

Ewa Pajor nie znalazła się w kadrze meczowej na zremisowany 0:0, wyjazdowy mecz z SC Sand

Freiburg

Nicole Eckerle nie znalazła się w kadrze meczowej na zremisowany 1:1, wyjazdowy mecz z Bayernem Monachium

2. Bundesliga

Herforder SV

Oliwia Woś zagrała od 59 minuty w wygranym, 4:1, u siebie meczu z Bramfeld

Arminia Bielefeld

Karolina Bochra – 90 minut i dwa gole w wygranym 4:1, u siebie meczu z rezerwami Turbine
Kamila Kmiecik – 90 minut
Symela Ciesielska – 90 minut

BV Cloppenburg

Agnieszka Winczo – 90 minut i gol w przegranym 1:5, u siebie meczu z rezerwami Wolfsburga
Marta Stobba – na ławce
Dominika Wylężek – na ławce

B.W. Hohen Neuendorf

Katarzyna Jankowska – 90 minut w przegranym 0:1, wyjazdowym meczu z Union Berlin
Evelyn Nicinski – 90 minut
Hanna Konsek – 90 minut
Patrycja Pożerska – 90 minut

Wolfsburg II

Agata Tarczyńska – 90 minut i dwa gole w wygranym 5:1, wyjazdowym meczu z Cloppenburgiem
Regionalliga

BSC Marzhan

Sandra Lichtenstein – 90 minut w wygranym 2:1, wyjazdowym meczu z Erzgebirge Aue
Marta Stodulska – do 45minuty
Aleksandra Flegel – od 46 minuty
Francja

Katarzyna Kiedrzynek – w wyjściowym składzie na wygrany 5:0, towarzyski meczu Saint-Maur

USA

Kinga Szemik zagrała pełne 90 minut w barwach swojego Univ.Rio Grande Valley wygranym 4:0 meczu z Prairie View A & M