Natasza Górnicka (Górnik): Derby rządzą się własnymi prawami!
Ekstraliga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Derby Lubelszczyzny skomentowała dla nas NATASZA GÓRNICKA (Górnik Łęczna): Jak wiadomo derby rządzą się własnymi prawami i byłyśmy nastawione na ciezki mecz, tym bardziej ze w zeszłej rundzie przegralysmy z Białą 0:1. W pierwszej połowie ewidentnie brakowało nam pomysłu na pokonanie bramkarki z PWS, a przy odrobinie szczęścia to gospodynie mogły objąć prowadzenie. Od 65 minuty grałyśmy w 10-tke po czerwonej kartce dla naszej zawodniczki i wbrew pozorom ułatwiło nam to grę . Biała Podlaska zwietrzyła szanse i zaczęła wychodzić wyżej, a dzięki temu my miałysmy wiecej miejsca na tworzenie sytuacji podbramkowych. Nie ma co ukrywać ze mecz troche “wymęczony” ale pokazałyśmy charakter i cieszą nas pierwsze punkty w drugiej czesci sezonu.