Jak spędzają święta trenerzy #1: Tomasz Nawrocki (KKS Katowice)
Grają z TKF III liga Polska Publicystyka Wywiady

Jak spędzają święta trenerzy #1: Tomasz Nawrocki (KKS Katowice)

image

Jak spędzasz czas Świąt Bożego Narodzenia? 
Święta spędzam spokojnie i tradycyjnie u siebie w Katowicach w gronie rodzinnym oraz w kręgu najbliższych mi osób.
Z pewnością będę nadrabiał deficyty snu, spotkam się ze znajomymi, obejrzę kilka filmów no i przede wszystkim będę układał plan przygotowań dla dziewczyn.

Sport czy Tradycja? 
Sport to u mnie tradycja i odwrotnie. Co prawda dopadło mnie małe przeziębienie i póki co staram się szybko wykurować by 27 grudnia razem z dziewczynami z KKS Katowice pograć na hali. Być może w dalszej części Świąt pojadę w góry by przetrzeć kilka górskich szlaków.

Drużyna to jest rodzina. Czy w Święta dziewczyny z klubu pamiątają o trenerze? Czy pamiątasz o nich? 
Czy to czas całkowicie dla Waszych rodzin?
Wydaje mi się, że mają mnie dość i chcą ode mnie odpocząć (śmiech). Jesteśmy aktywni przez całe święta będąc w kontakcie, życzenia zostały złożone.  
Tak naprawdę to pewnie dziewczyny stęskniły się pewnie za mną(śmiech) i treningami. Jesteśmy jedną wielką rodziną, nie jednostkami stąd między nami jest ogromna więź.
Ja z pewnością się już za nimi stęskniłem.

Czy nawet w święta coach myśli o planach drużyny na wiosnę?
Przyznam się szczerze od dawna myślę już o wiośnie. Obiecałem sobie, że właśnie przez okres świąteczny poświęcę dużo czasu by dobrze zaplanować okres przygotowawczy.
Niecały tydzień temu w przeciągu dwóch dni byłem na szkoleniu w Poznaniu oraz międzynarodowej konferencji dla trenerów w Krakowie. Muszę na spokojnie przejrzeć sporą ilość materiałów wideo, którą nagrywałem i zrobić z nich stosowne notatki, które trzeba przełożyć na praktykę. To samo czeka mnie z pozostałą masą materiałów szkoleniowych jaką otrzymałem od innych osób związanych z piłką nożną. Tak więc czeka mnie dużo pracy.
Razem z trenerem Dominikiem jesteśmy umówieni przez okres świąteczny na spotkanie w celu omówienia planu dotyczącego okresu przygotowawczego. Zamierzamy wprowadzić kilka fajnych innowacji.

Gotujesz? Zdradzisz jakieś fajny świąteczny przepis?
Nie mam czasu zbytnio na gotowanie. Przygotowanie potraw w tym dniu wyjątkowo zostawiam swojej mamie. Z racji, że jestem również dietetykiem sportowym moje posiłki są bardzo szybkie i proste w wykonaniu bez marnowania czasu w kuchni i nie widzę siebie przygotowującym posiłki wigilijne, pewnie wszystko bym zjadł w trakcie przygotowań.
Jeśli chodzi o jakiś świąteczny przepis to nie mam specjału. Od czasu do czasu wrzucę u siebie na facebook’owym fanpage’u TrenerTomaszNawrocki fajny, smaczny i zdrowy przepis np. śniadanie tak więc zapraszam. W razie pytań służę pomocą i radą. W święta rzecz jasna zapominam o mocnym przestrzeganiu zasad zdrowego żywienia. Kilka słodyczy pewnie też znajdzie drogę do mego żołądka.

Czego możesz życzyć naszym czytelnikom?
Wszystkim czytelnikom portalu Tylko Kobiecy Futbol życzę zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt w gronie rodzinnym i najbliższych. Odpocznijcie wszyscy od piłki w sensie grania. Korzystajcie z magii Świąt, oddajcie się słodkiemu lenistwu.
Nie składam jeszcze życzeń noworocznych te z pewnością będę miał okazję jeszcze za pośrednictwem portalu złożyć.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: